Головна » Що Де Коли

РІК ЗАВЕРШИВСЯ ПЕРЕМОГОЮ

1/01/2011

Нещодавно у Харкові проходив XII Міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ «Діти України». Збірну команду Київської області представляли 20 спортсменів з клубів «Імператор» (м. Ірпінь), «Олімп» (м. Вишневе), «Родник» (с. Шпитьки). 11 з них повернулися додому з нагородами. Чотири спортсмени отримали золоті медалі, 5 срібні та 2 бронзові. Переможцями турніру у своїх вагових категоріях стали Поєдинок Ігор, Шваб Володимир («Імператор»), Панасюк Людмила, Пономаренко Вікторія («Родник»). Срібні нагороди здобули Процун Артем, Кравченко Ірина, Беспалова Даша («Родник), Бершацький Владислав («Імператор»), Митько Віталій («Олімп»). Бронзовими призерами стали Мостовий Андрій («Імператор») та Фещенко Андрій («Родник»). Київська обласна федерація олімпійського тхеквондо ВТФ щиро дякує генеральному директору «Укрзалізниці» Костюку Михайлу Дмитровичу – людині, яка дійсно переймається проблемами спортсменів і неодноразово організовувала безкоштовний проїзд на змагання.